دیدار منتخب تیم‌های پایه پدیده با تیم ملی نوجوانان

به گزارش سایت رسمی باشگاه فرهنگی‌ورزشی پدیده خراسان، تیم ملی نوجوانان کشورمان که با حضور در اردوی مشهد، خود را برای حضور در رقابت‌های قهرمانی آسیا آماده می‌کند، درخواست دیدار تدارکاتی با منتخب تیم‌های پدیده را ارائه کرد که مورد موافقت باشگاه قرار گرفت. عباس رجبی مدیر تیم‌های پدیده خراسان با اعلام این خبر افزود:
«تیم ملی نوجوانان کشورمان به همراه آقای چمنیان سرمربی مشهدی خود برای اردویی سه روزه در مشهد حاضر هستند و تمرینات خود را در ورزشگاه امام رضا (ع) برپا کرده‌اند. این تیم برای آمادگی بیشتر به بازی تدارکاتی نیاز دارد و سرمربی این تیم با شناختی که از وضعیت خوب تیم‌های پایه پدیده دارد، این تیم را به عنوان یکی از دو رقیب خود برای بازی تدارکاتی انتخاب و پیشنهاد خود را به باشگاه ما ارائه کرد که ما برای کمک به تیم ملی کشورمان با کمال میل آن را پذیرفتیم. در این دیدار منتخبی از تیم نوجوانان و جوانان پدیده در مقابل شاگردان عباس چمنیان صف آرایی خواهند کرد که می‌تواند تجربه بسیار مناسبی نیز برای بازیکنان آینده‌دار باشگاه ما فراهم آورد.»
لازم به ذکر است که دیدار تیم ملی نوجوانان ایران و منتخب تیم‌های پایه پدیده، در روز نوزدهم فروردین ماه در ورزشگاه امام رضا (ع) برگزار خواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

7 + 14 =