به گزارش سایت رسمی باشگاه فرهنگی‌ورزشی پدیده خراسان، محمدرضا مهاجری در نشست خبری پس از شکست تیمش در برابر فولاد خوزستان اظهار کرد: متاسفانه شرایط بی‌تمرینی روی کیفیت بازی ما تاثیرش را گذاشت. در نیمه نخست فوتبال پایاپایی را به نمایش گذاشتیم و حتی در بازه‌ای از نیمه نخست، از فولاد بهتر کار کردیم.

وی افزود: اما در نیمه دوم تحت فشار حریف قرار گرفتیم و بی‌تمرینی کار دست‌مان داد. جریان بازی را توانستیم کنترل کنیم اما تیزهوشی مهاجم فولاد، حریف را به پنالتی و گل پیروزی‌بخش رساند. به بازیکنانم با وجود شکست خسته‌نباشید می‌گویم.

مهاجری تاکید کرد: امیدوارم این باخت درس عبرتی شود تا بدانیم اگر قرار است کار را ادامه دهیم، با بی‌توجهی و بی‌تمرینی نمی‌شود جلو رفت. امیدوارم مسئولان تلاش بازیکنانم را ببینند، زیرا تیم باید حمایت شود تا به نتیجه برسیم.

مهاجری گفت: شرایط فوتبالی پدیده بحرانی نیست و قطعا در لیگ می‌مانیم. شرایط درست شود، شک نکنید که مشکلی در ادامه لیگ نخواهیم‌داشت.

سرمربی پدیده در خصوص احتمال کسر امتیاز از تیمش به خاطر بدهی به ایگور گفت: مشکل پدیده در این رابطه در حال حل شدن است و خوشبختانه چنین اتفاقی رخ نمی‌دهد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

یک × چهار =