خواجوی: این صعود برای نونهالان پدیده شروع راه است

به گزارش سایت رسمی باشگاه فرهنگی‌ورزشی پدیده خراسان، سرمربی تیم نونهالان پدیده با ستایش از بازیکنان جوانش که سختی بازی در چند روز پیاپی را پشت سر گذاشته و از مرحله اول زیرگروه لیگ کشور به سلامت عبور کردند، آینده این تیم را بسیار درخشان پیش‌بینی می‌کند. هادی خواجوی می‌گوید:
«در مسابقات مرحله اول زیرگروه کشور که بیرجند میزبان آن بود بدترین قرعه ممکن نصیبمان شد، و در حالی که دیگر تیم‌ها در میانه مسابقاتشان استراحت داشتند، تیم ما تنها تیمی بود که قرعه استراحتش به روز آخر مسابقات افتاد. اما بچه‌های ما با عملکردی قابل قبول کار صعود را پیش از روز آخر مسابقات بدون توجه به نتایج دیگر تیم‌ها قطعی کردند.»
خواجوی با انتقاد از برنامه فشرده بازی‌های این مرحله می‌افزاید:
«حتی در رده سنی بزرگسال که دارای فیزیک بدنی بسیار آماده‌تری هستند نیز چهار روز پیاپی مسابقه برگزار کردن غیرممکن است، چه برسد به بازیکنان رده سنی نونهالان که بعد از هر بازی احتیاج به ریکاوری در آن‌ها حتمی است. البته بازیکنان ما با قدرت ظاهر شده و از این امتحان سخت سربلند بیرون آمدند.»
خواجوی در خصوص شرایط آینده تیم نونهالان پدیده نیز می‌گوید:
«ما باید در ابتدای سال آینده در مرحله پایانی زیرگروه لیگ کشور حاضر شویم و در صورت کسب رتبه اول در آن گروه جواز حضور در لیگ برتر باشگاه‌های کشور را به دست خواهیم آورد، اتفاقی که به نظر من شانس وقوع آن بسیار محتمل است چون این بازیکنان نشان دادند که آینده درخشانی را در پیش رو دارند. استعدادیاب تیم ملی نونهالان در بیرجند حاضر بود و پس از پایان آخرین بازی ما ۷بازیکن از تیم را برای حضور در تیم ملی شایسته اعلام کرد. این صعود برای ما شروع راه است و می‌خواهیم با قدرت از مرحله بعد هم صعود کرده و به لیگ برتر راه یابیم.»

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دوازده + پانزده =