امیدهای پدیده در آستانه صعود از زیرگروه کشور

به گزارش سایت رسمی باشگاه فرهنگی‌ورزشی پدیده خراسان، تیم امیدهای پدیده با کسب یک پیروزی آسان مقابل حریف خود از تهران، در سومین گام نیز موفق عمل کرد تا به یک قدمی صعود از دور اول زیر گروه لیگ امیدهای کشور برسد.
شاگردان وحید فرجی که پیش از این در بازی مقابل تیم‌های یاران میثاقیان و عقاب بجنورد نیز سربلند بیرون آمده بودند، امروز در ورزشگاه ثامن به مصاف تیم شهید کاظمی تهران رفتند و با ارائه یک نمایش برتر ۳-۰ حریف خود را شکست دادند. گل‌های تیم امید پدیده را در این مسابقه حسن جعفری، حسین شجیع و حسن کارپیچ به ثمر رساندند.
در دیگر بازی امروز نیز تیم عقاب بجنورد موفق شد ۱-۰ تیم یاران میثاقیان را شکست داده تا در کنار پدیده خود را به عنوان مدعی دیگر صعود به دور بعد مطرح کند. امیدهای پدیده فردا در بازی چهارم و در چهارمين روز پیاپی از این مسابقات، از ساعت ۱۴ در ورزشگاه ثامن مقابل کومش سمنان قرار خواهد گرفت که امروز را استراحت داشت. پدیده می‌داند که با کسب نتیجه مناسب مقابل حریف سمنانی، کار صعود خود از این مرحله را قطعی خواهد کرد. در دیگر بازی فردا از ساعت ۱۲ تیم شهید کاظمی و یاران میثاقیان به مصاف یکدیگر خواهند رفت.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

یک + هفده =