ناصحی: مزد زحمات‌مان را گرفتیم

به گزارش سایت رسمی باشگاه فرهنگی‌ورزشی پدیده خراسان، رضا ناصحی در خصوص پیروزی تیمش در برابر سپیدرود رشت و پایان بدشانسی‌های پدیده در لیگ برتر هفدهم اظهار کرد: خوشحالم که بالاخره بر اساس زحماتی که در طول هفته کشیدیم، مزد گرفتیم و به سه امتیاز این دیدار دست یافتیم. پدیده به خاطر مسائلی که در هفته‌های اخیر داشتیم شرایط خیلی سختی داشت و بازیکنان پیش از بازی با ذوب‌آهن هم‌قسم شده‌بودند تا هفته‌های پایانی را با پیروزی پشت سر بگذاریم.

وی افزود: هرچند در برابر ذوب‌آهن موفق نشدیم پیروزی را به دست آوریم، اما در دیدار با سپیدرود تمام تیم زحمت کشیدند و در نهایت به سه امتیاز رسیدیم.

کاپیتان تیم پدیده گفت: در نیم‌فصل نخست جزو تیم‌های بالانشین بودیم و کیفیت بالایی داشتیم، اتفاقاتی افتاد که اجازه نداد روند خوب ما ادامه‌دار شود. اگر آن اتفاقات نبود قطعا از هدف خود دور نمی‌شدیم. امیدوارم در ۵ بازی آتی بتوانیم نتایجی بگیریم که حقانیت خود را بار دیگر ثابت نماییم.

ناصحی در پایان گفت: امیدوارم تیم مشکی‌پوشان هم بتواند با کسب نتایج خوب در ادامه لیگ موفق باشد تا سهمیه‌های خراسانی فوتبال حفظ شود. مسئولان شهری و استانی کاش برای فوتبال و علاقه مردم این شهر و استان ارزش قائل شوند و شرایط به شکلی پیش رود که با حمایت آنها تیم‌ها حال و روز بهتری داشته‌باشند. حیف است که این شادی و علاقه را از مردم بگیریم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هفده − دوازده =