فرجی: به بازیکنان امید پدیده ایمان داریم

به گزارش سایت رسمی باشگاه فرهنگی‌ورزشی پدیده خراسان، بعد از کسب اولین پیروزی در رقابت‌های زیر گروه فوتبال کشور مقابل تیم یاران میثاقیان، سرمربی تیم امیدهای پدیده، از روند نتیجه‌گیری بازیکنان تیمش اعلام رضایت کرده و امیدوار است حتی با بهتر شدن عملکرد آن‌ها، پیش از مسابقه پایانی صعود خود را به مرحله بعدی قطعی کنند. وحید رضا فرجی در خصوص پیروزی ۱-۰ تیمش در ورزشگاه ثامن مقابل همشهری خود یاران میثاقیان می‌گوید:
«با توجه به شکل آغاز تمرینات تیم و آمادگی بازیکنان، پیروزی در اولین بازی برای ما از اهمیت بالایی برخوردار بود، اما همچنان می‌توانیم در عملکرد خود در زمین مسابقه بهبود ایجاد کنیم.»
سرمربی امیدهای پدیده در خصوص هم‌گروه‌های خود مخصوصا رقیب فردای تیمش یعنی عقاب بجنورد نیز معتقد است:
«ما تلاش کردیم این اندیشه را در ذهن بازیکنان تیم جا بیندازیم که با وجود تمام انتظارات بالا از تیم برای صعود، به هیچ عنوان هیچ تیمی را دست کم نگرفته و به آن‌ها احترام بگذارند. تیم عقاب بجنورد هم می‌تواند با کوچکترین اشتباهی از طرف ما به تیمی زهردار تبدیل شده و از ما امتیاز بگیرد. با اینکه این تیم خود را نماینده شهر بجنورد معرفی کرده اما از باشگاه ریشه‌دار و قدرتمند آرامش مشهد تشکیل شده و ما از خطراتی که این تیم می‌تواند برای ما به وجود بیاورد آگاه هستیم.»
وحید فرجی در مورد شکل عجیب تقویم بازی‌ها و به میدان رفتن هر روز تیم‌ها نیز می‌افزاید:
«شکل برگزاری مسابقات به هیچ عنوان استاندارد نیست و خطر آسیب دیدگی و خستگی مفرط برای بازیکنان جدی است. اما ما اگر می‌خواهیم به مسابقات لیگ کشوری راه یابیم که در آنجا شرایط تقویم بازی‌ها استاندارد است، باید با این مشکلات کنونی رودررو شویم و آن‌ها را با قدرت پشت سر بگذاریم. ما به این بازیکنان ایمان داریم و می‌دانیم می‌توانند به انتظاراتی که باشگاه پدیده از آن‌ها دارد به خوبی پاسخ داده و به موفقیت برسند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سه × یک =