مسابقه حیاتی برای جوانان پدیده در لیگ برتر کشور

به گزارش سایت رسمی باشگاه فرهنگی‌ورزشی پدیده خراسان، از هفته بیستم رقابت‌های لیگ برتر جوانان باشگاه‌های کشور، تیم جوانان پدیده میزبان مس کرمان خواهد بود.
شاگردان رضا صاحبی در حالی به مصاف مس می‌روند که هفته گذشته در اصفهان مقابل سپاهان ۱-۰ بازی را واگذار کردند و در فاصله سه هفته مانده به پایان مسابقات، برای داشتن هرگونه امیدی به ماندن در لیگ برتر، محکوم به کسب سه امتیاز دیدار مقابل نماینده کرمان خواهند بود.
مس هم اکنون با کسب ۳۰امتیاز در رتبه پنجم جدول قرار دارد و امیدی برای کسب قهرمانی نداشته و البته خطری برای سقوط نیز این تیم را تهدید نمی‌کند. اما تیم جوانان پدیده با چهارده امتیاز در رتبه یازدهم و منطقه سقوط قرار دارد، و سه تیم را بالای سر خود می‌بیند که روی کاغذ شانس رسیدن به آن‌ها را داشته و با گرفتن یکی از آن‌ها در جدول می‌تواند از سقوط فرار کند. البته برای این مهم، پدیده باید حتما هر سه دیدار آینده خود مقابل مس کرمان، برق جدید شیراز و البدر بندرکنگ را با پیروزی پشت سر گذاشته، و امیدوار باشد یکی از سه تیم ستارگان، گل‌گهر و تراکتورسازی که هر سه، هشت امتیاز نسبت به پدیده بیشتر دارند، در سه بازی باقیمانده خود نتواند بیشتر از یک امتیاز کسب کند.
لازم به ذکر است این دیدار از ساعت ۱۴:۳۰ روز جمعه یازدهم اسفندماه در ورزشگاه ثامن مشهد برگزار خواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شانزده − 4 =