نوجوانان پدیده قهرمان شرق و شمال کشور شد

به گزارش سایت رسمی باشگاه فرهنگی‌ورزشی پدیده خراسان، هفته پایانی رقابت‌های لیگ برتر نوجوانان باشگاه‌های کشور، با پیروزی پرگل نوجوانان پدیده و صعود این تیم به دور حذفی به عنوان صدرنشین گروه اول همراه بود. گروهی که پدیده در آن بهترین شد، شامل تیم‌هایی از استان خراسان، گلستان و مازندران بود و پدیده با صدرنشینی مقتدرانه در این گروه علاوه بر صعود به دور حذفی رقابت‌های کشور، قهرمان این مناطق نیز لقب گرفت.

شاگردان رضا بدری و عماد هاشمی که با نتایج خوب گذشته، خود را در موقعیت خوبی برای صعود از دور گروهی قرار داده بودند، در بازی آخر، کار خود را به بهترین شکل ممکن تکمیل کرده و با پیروزی ۴-۱ در زمین پدیده ساری، به عنوان تیم اول، بالاتر از هفت تیم دیگر این گروه به مرحله حذفی صعود کردند.

گل‌های نوجوانان پدیده را در این دیدار علیرضا رجبی (۲گل)، علیرضا اسدآبادی و وحید جبلی به ثمر رساندند. در دیگر دیدارهای این گروه، استیل‌البرز آق‌قلا با نتیجه ۲-۱ میزبان خود دانش فریدونکنار را شکست داد و متین بابل هم ۱-۰ پیروزی ساری را مغلوب کرد.

به این ترتیب پدیده با کسب ۲۳امتیاز و تفاضل گل مثبت ۱۰، با اقتدار بالاتر از نمایندگان استان‌های شرقی و شمالی، صدرنشین گروه اول شد و منتظر خواهد بود تا حریف خود را در دور حذفی کشور بشناسد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بیست − سه =