مهاجری: به جوانانم ایمان دارم

به گزارش سایت رسمی باشگاه فرهنگی‌ورزشی پدیده خراسان، محمدرضا مهاجری در نشست خبری پیش از دیدار تیمش در برابر ذوب‌آهن اظهار کرد: خوشحالم که دوباره در اصفهان هستم، سانحه هوایی دردناک که سبب شد عده‌ای از هم‌وطنانمان جانشان را از دست دهند تسلیت می‌گویم.

وی افزود: فردا با یکی از بهترین تیم‌های ایران بازی داریم، ذوب در نیم‌فصل دوم شرایط متفاوتی را رقم زده و این موضوع کار ما را به شدت سخت می‌کند. از سمت دیگر ذوب می‌تواند انگیزه بازیکنانم را افزایش می‌دهد.

وی در خصوص مصدومان و محرومان تیمش گفت: محرومی نداریم، اما مصدومان زیادی داریم و امیدواریم با توجه به داشته‌هایمان بهترین عملکرد را داشته‌باشیم. متاسفانه مصدومان زیادی داریم.

وی با تکذیب کنار گذاشته‌شدن برخی از بازیکنان پدیده گفت: بحث کنار گذاشتن نیست. شهاب گردان مصدوم است و در دو سه روز گذشته هم نتوانسته تمرین کند. گاهی به این نتیجه می‌رسید که همواره بازی دادن به بازیکن کمکی نمی‌کند. مشکل خاصی نداریم و بازیکنانم تمام تلاش خود را انجام می‌دهند و در تمامی این روزهای سخت کنار هم بودیم. سعی می‌کنیم با تصمیمات فنی مناسب به روزهای خوب گذشته برگردیم.

وی افزود: اینطور نیست که کسی را کنار بگذاریم، تک‌تک بازیکنانم برای موفقیت تیم از روز نخست تلاش کرده‌اند. اینکه خبری اینگونه مطرح شد، زیبنده بازیکنانم نیست. قطعا کاستی‌هایی هست که باید مسئولان شهری و استانی به موقع وارد شوند تا به بهترین شکل حل شود.

مهاجری تاکید کرد: مشکلات مالی برای کل تیم است، فقط یکی دو بازیکن خاص درگیر این قضیه نیستند بلکه کل تیم این مشکل را دارد. امیدوارم حل شود و خیلی زود به لیگ برگردیم.

سرمربی پدیده در خصوص هدف‌گذاری پدیده از ابتدای فصل گفت: می‌خواستیم جزو ۵ تیم بالای جدول باشیم که در نیم‌فصل نخست به آن دست یافتیم، اما متاسفانه در نیم‌فصل دوم به یک سری مشکلات برخورد کردیم که تمرکز از بازیکنانم گرفته‌شد. تجربه‌ام می‌گوید عدم تمرکز بازیکن باعث می‌شود کیفیتش از بین برود. کسر امتیاز هم مزید بر علت شد که نتوانیم به نتایج خوب دست یابیم.

وی افزود: هر بازی فرصتی برای دفاع از اعتبار است، به جوانانم ایمان دارم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

2 + سیزده =