امیدهای بالای نوجوانان پدیده در گام آخر دور گروهی

به گزارش سایت رسمی باشگاه فرهنگی‌ورزشی پدیده خراسان، از هفته پایانی دور گروهی رقابت‌های لیگ برتر نوجوانان باشگاه‌های کشور، پدیده در شهر ساری میهمان هم‌نام خود از مازندران است.
شاگردان رضا بدری و عماد هاشمی که با ۲۰ امتیاز و تفاضل گل مثبت هفت صدرنشین گروه یک مسابقات هستند، در دیدار مقابل پدیده ساری به تنها یک مساوی نیاز دارند تا صعود خود را به دور حذفی رقابت‌ها را قطعی کنند. البته در صورت شکست نیز پدیده همچنان به صعود امیدوار باقی خواهد ماند، مگر اینکه تیم سوم جدول یعنی استیل البرز آق‌قلا که ۱۷امتیازی و با تفاضل گل مثبت یک است، در زمین حریف خود یعنی دانش فریدونکنار به برتری عجیب و با گل‌های زیاد دست پیدا کند. بین دو تیم پدیده و استیل‌البرز نیز نساجی مازندران قرار دارد که ۱۹امتیازی و با تفاضل گل مثبت هفت است، و می تواند دیگر تیم صعود کننده از این گروه به دور حذفی رقابت‌ها باشد.
دیدار رفت دو تیم پدیده مشهد و پدیده ساری در ورزشگاه تختی با تساوی ۱-۱ به پایان رسید که تک گل مشهدی‌ها را علیرضا رجبی وارد دروازه حریف کرده بود؛ اما با فرم بسیار خوبی که اکنون نماینده خراسان در آن قرار دارد و همچنین قطعی شدن سقوط پدیده ساری از لیگ، امیدها این بار به کسب پیروزی برای پدیده مشهد است.
لازم به ذکر است که دیدار دو تیم پدیده ساری و پدیده مشهد از ساعت ۱۴:۱۵ روز جمعه چهارم اسفند ماه در ورزشگاه اختصاصی پدیده ساری برگزار خواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

3 × پنج =