صعود نوجوانان پدیده فقط روی کاغذ مسجل نشد

به گزارش سایت رسمی باشگاه فرهنگی‌ورزشی پدیده خراسان، روز جمعه رقابت‌های لیگ برتر نوجوانان باشگاه‌های کشور از گروه اول پیگیری شد و تیم نوجوانان پدیده با کسب یک پیروزی شیرین، وضعیت خود را در صدر جدول به گونه‌ای رقم زد که در هفته پایانی تنها با وقوع یک اتفاق عجیب، از صعود از این گروه باز خواهد ماند.
شاگردان رضا بدری و عماد هاشمی در ورزشگاه تختی با ارائه یک بازی برتر نسبت به حریف خود یعنی دانش فریدونکنار در نهایت با کسب پیروزی ۳-۱ زمین مسابقه را ترک کردند. وحید جبلی و علیرضا اسدآبادی در نیمه اول و امیرحسین حیدرزاده در نیمه دوم گلزنان پدیده در این مسابقه بودند.
در دیگر بازی‌های این گروه، پیروزی ساری با دو گل استیل‌البرز آق‌قلا یعنی رقیب پدیده برای صعود را شکست داد، و نساجی مازندران هم با تساوی ۱-۱ مقابل متین بابل، صدر جدول رده‌بندی را به پدیده واگذار کرد.
بر این اساس در جدول رده‌بندی گروه یک مسابقات لیگ نوجوانان کشور و در فاصله یک هفته مانده به پایان دور گروهی، پدیده خراسان با ۲۰ امتیاز و تفاضل گل مثبت ۷ در صدر جدول قرار دارد، نساجی مازندران با ۱۹ امتیاز و تفاضل گل مثبت ۷ در رده دوم است و استیل‌البرز آق‌قلا با ۱۷ امتیاز و تفاضل گل مثبت ۱، تنها برای صعود به اتفاقات عجیب فوتبال دل خواهد بست.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هجده + سه =