به گزارش سایت رسمی باشگاه فرهنگی‌ورزشی پدیده خراسان، بعد از پیروزی ۳-۱ مقابل تیم دانش فریدونکنار، علیرضا اسدآبادی کاپیتان تیم نوجوانان پدیده در خصوص عملکرد خوب خود در خط حمله و به ثمر رساندن یک گل پراهمیت در مقابل نماینده مازندران می‌گوید:
«امروز تمام تیم بازی خوبی ارائه داد و گلی هم که من به ثمر رساندم حاصل کار گروهی بود که من تنها کار هم‌تیمی‌های خودم را تکمیل کردم. ما این هفته تمرینات خیلی خوب و پرنشاطی داشتیم و با کمک خدا سه امتیاز بازی را نیز کسب کردیم. اما نباید فراموش کنیم که هنوز راه درازی برای موفقیت در پیش رو داریم و باید از همین حالا این بازی را پشت سر گذاشته و به بازی‌های آینده فکر کنیم.»
اسدآبادی ملی‌پوش پدیده در تیم ملی نوجوانان در خصوص حضور عباس چمنیان سرمربی این تیم که از نزدیک بازی دو تیم را تماشا می‌کرد، و شانس خود برای حضور مجدد در میان نوجوانان ملی‌پوش نیز می‌گوید:
«حضور آقای چمنیان به عنوان سرمربی تیم ملی برای همه بازیکنان در این بازی انگیزه بسیار بالایی به وجود آورده بود که امیدوارم باز هم شاهد آن باشیم. مسلما برای من باعث افتخار است که در گذشته عضو تیم ملی نوجوانان بودم و با اینکه تصمیم آقای چمنیان و کادر مربیگری ایشان برای ملی‌پوشان آینده هر چه باشد به آن احترام خواهیم گذاشت، اما امیدوارم باز هم بتوانم افتخار پوشیدن پیراهن تیم ملی ایران را پیدا کنم.»
وحید جبلی مدافع چپ پدیده نیز که روز پرمشغله‌ای را سپری کرد و یک گل را به دروازه حریف و یک گل را درون دروازه خودی جای داد در خصوص پیروزی پدیده می‌گوید:
«ما چند هفته است که تلاش زیادی را در تمرینات انجام می‌دهیم و در این بازی ثمره آن را با توانایی بالای بازیکنان در حفظ توپ و بازی روی زمین نشان دادیم. در مورد گلی که به حریف زدم شاید توقع از مدافع چپ آن‌چنان برای گلزنی زیاد نیست، اما شرایط در آن صحنه به گونه‌ای رقم خورد که من هم به حمله اضافه شدم و از این موقعیت استفاده کردم. در مورد گل به خودی هم باید بگویم بدشانس بودم و در زمان‌بندی خودم اشتباه کردم، اما خوشحالم که این اتفاق تاثیر منفی بر نتیجه تیم نداشت و در نهایت سه امتیاز را کسب کردیم.»
علی دهقان مدافع وسط پدیده هم که با عملکردی خوب بارها در این بازی مانع گلزنی حریف مازندرانی شد نیز در خصوص بازی مقابل تیم دانش می‌گوید:
«به نظر من کار هم‌تیمی‌هایم در این مسابقه عالی بود و اگر من عملکرد خوبی از خودم نشان دادم به این دلیل بود که آن‌ها هم بازی خوبی پشت سر گذاشتند. این فقط محدود به بازیکنان داخل زمین نیست بلکه این یک‌دستی را ما بر روی نیمکت تیم پدیده نیز شاهد هستیم. امیدوارم بعد از صعود از دور گروهی بتوانیم این روند را در دور حذفی نیز ادامه دهیم و با پدیده به عنوان قهرمانی لیگ دست پیدا کنیم.»

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

یک + 4 =