به گزارش سایت رسمی باشگاه فرهنگی‌ورزشی پدیده خراسان، پس از پیروزی درخشان جوانان پدیده مقابل تراکتورسازی، رضا صاحبی سرمربی پدیده شرایط روانی بازیکنان را دوباره در بهترین حالت ارزیابی می‌کند، او می‌گوید:
«در دو دیدار قبلی مقابل نماینده اهواز و نماینده گرگان بازی‌های خوبی را از خود به نمایش گذاشته بودیم اما گل‌هایی که در دقایق پایانی در هر دو دیدار دریافت کردیم کار را از نظر روانی برای بچه‌ها بسیار سخت کرده بود. به همین دلیل لازم بود در یک هفته گذشته بسیار بیشتر از گذشته از لحاظ روانی روی بازیکنان کار کنیم و به اضافه آن دیدار تدارکاتی چند روز پیش که در آن بازی هم ۳-۰ برنده شدیم به ما کمک زیادی کرد.»
صاحبی هدف‌گذاری تیمش در این هفته‌های پایانی فصل را نیز این‌گونه تشریح می‌کند:
«ما به بازیکنان تاکید کرده‌ایم که باید بدون توجه به جدول رده‌بندی، بازی به بازی پیش برویم و نگاه‌مان به هر بازی، حکم مرگ و زندگی را داشته باشد. ما باید روی بازی‌های خودمان تمرکز کنیم اما باید امیدوار باشیم حریفانمان نیز نتیجه نگیرند.»
امیرحسن جعفری هم که با به ثمر رساندن یک گل و دادن سه پاس گل بدون شک بهترین بازیکن پدیده در زمین بود نیز در مورد این بازی می‌گوید:
«بازیکنان برای کسب سه امتیاز فشار زیادی را تحمل می‌کردند اما از جون و دل مایه گذاشتیم و خدا را شکر نتیجه لازم را هم کسب کردیم.»
جعفری در مورد عملکرد خیره‌کننده چند هفته اخیر خود نیز معتقد است:
«نسبت به ابتدای فصل از عملکرد خودم خیلی راضی‌تر هستم. البته یکی از دلایل اصلی آن حضور آقای صاحبی به عنوان سرمربی تیم است که در گذشته نیز با ایشان کار کرده بودم و با اعتمادی که به بازیکنان نشان دادند شرایط برای من در زمین بسیار بهتر از قبل شده است. اما امیدوارم کل تیم بتواند این روند خوب خود را ادامه دهد و با اینکه مصدومان زیادی داریم اما برای بازی آینده مقابل سپاهان نیز برای سه امتیاز به زمین خواهیم رفت.»
جواد مختاری نیز که اولین گل بازی را برای پدیده به ثمر رسانده بود در مورد پیروزی و عملکرد خود می گوید:
«کادرفنی در مورد اهمیت به گل رسیدن سریع مقابل تراکتور به ما تذکر داده بود و خوشحالم که این گل را من به ثمر رساندم. اما مهمتر از آن این بود که تیم این پیروزی پر اهمیت را کسب کرد. البته من می‌توانستم دو گل دیگر نیز بزنم اما این اتفاق نیفتاد، ولی قول می‌دهم که در بازی آینده با گلزنی مجدد جبران خواهیم کرد.»

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

یک + 2 =