جوانان پدیده، تراکتورسازی را در هم کوبیدند

به گزارش سایت رسمی باشگاه فرهنگی‌ورزشی پدیده خراسان، از هفته هجدهم رقابت‌های لیگ برتر جوانان باشگاه‌های کشور، تیم جوانان پدیده با کسب یک پیروزی کوبنده تراکتورسازی تبریز را بدرقه کرد.
شاگردان رضا صاحبی که به پیروزی در این دیدار نیاز مبرم داشتند، به خوبی از پس فشار بالای حساسیت این بازی بر آمده و در نهایت با نتیجه ۴-۱ حریف را شکست دادند. پدیده بازی را بهتر آغاز و در همان ابتدای کار، مزد بازی خوب خود را بر روی گل جواد مختاری دریافت کرد تا در نهایت نماینده مشهد با برتری ۱-۰ نیمه اول را به پایان برساند. نیمه دوم هم برای پدیده خوب آغاز شد و این بار مهدی محمدی، گل پر اهمیت دوم را وارد دروازه حریف کرد تا بازیکنان با خیال راحت‌تری به ادامه بازی فکر کنند. چند دقیقه بعد از گل با اخراج بازیکن تراکتورسازی کار برای نماینده تبریز در ورزشگاه تختی سخت‌تر از قبل هم شد و بازیکنان پدیده با فرصت‌طلبی فوق‌العاده، دو گل دیگر را نیز توسط امیرحسن جعفری و هادی کیانپور وارد دروازه حریف کردند تا کسب ۳امتیاز برای مشهدی‌ها قطعی شود. در اواخر بازی تراکتورسازی یکی از گل‌های خورده خود را جبران کرد اما پس از آن یک بازیکن دیگر خود را اخراج شده دید تا تبریزی‌ها این دیدار را با ۹بازیکن به پایان برسانند.
در حالی که تمامی بازیکنان پدیده روز بسیار خوبی را پشت سر گذاشتند اما امیرحسن جعفری با عملکردی فوق‌العاده و با فراهم آوردن ۳پاس گل و به ثمر رساندن یک گل، نقش ویژه‌ای در کسب این پیروزی پرگل داشت.
لازم به ذکر است که پدیده هفته آینده باید در مقابل سپاهان اصفهان یکی از مدعیان کسب عنوان قهرمانی لیگ برتر جوانان به میدان برود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

5 × 2 =