گفتگو با امید منصوری کاپیتان و مدافع امیدهای پدیده «امید» سّد محکم تیم امید!

به گزارش سایت رسمی باشگاه فرهنگی‌ورزشی پدیده خراسان، در چند وقت گذشته تیم‌های مختلف رده سنی پدیده با ثبت نتایج بسیار خوب در رقابت‌های گوناگون، چشمان استعدادیاب‌های فوتبال کشور را به مشهد معطوف کرده‌اند. یکی از این تیم‌های خوب چند وقت اخیر بدون شک تیم امیدهای پدیده بود که با درخشش خیره‌کننده در رقابت‌های سوپرلیگ فوتبال استان، با کسب ۹پیروزی از ۹ بازی و آمار خط حمله و دفاع کم‌نظیر، عنوان قهرمانی این مسابقات را به دست آورد.
این تیم هم‌اکنون مشغول آماده‌سازی برای حضور در رقابت‌های زیرگروه صعود به لیگ امیدهای کشور است که از چند هفته دیگر آغاز خواهد شد. یکی از چهره‌های درخشان تیم امیدهای پدیده در چند وقت اخیر، بدون شک امید منصوری کاپیتان این تیم بوده که با صلابت در قلب خط دفاع از دلایل اصلی ثبت آمار فوق‌العاده تنها ۴گل خورده در ۹بازی محسوب می‌شود. به همین بهانه با این بازیکن آینده‌دار فوتبال استان از شهر بجنورد هم‌صحبت شدیم که در زیر می‌آید:

*امید منصوری؛ قهرمانی به همراه امیدهای پدیده در سوپرلیگ استان به اضافه قهرمانی فصل گذشته‌ات به همراه جوانان در لیگ دسته اول کشور، تو را از همین حالا به یکی از پرافتخارترین بازیکنان رده‌های سنی پدیده تبدیل کرده است!
تشکر می‌کنم اما اگر موفقیتی کسب کرده‌ام حاصل تلاش جمعی بازیکنان، مربیان و مدیریت باشگاه پدیده بوده است. من اکنون سه سال است که در رده‌های مختلف سنی باشگاه پدیده عضویت دارم و حمایت‌های خوب باشگاه از رده‌های سنی پایه به اضافه مربیانی که افتخار کار با آن‌ها را داشته‌ام در این موفقیت‌ها نقش ویژه‌ای را ایفا کرده است.

*۹پیروزی از ۹بازی! از موفقیت خیره‌کننده امیدهای پدیده در این فصل از رقابت‌های لیگ استان برایمان بگو…
با توجه به نتایج خوب گذشته امیدها در لیگ استان و با کیفیتی که در میان بازیکنان و کادر فنی سراغ داشتیم، از ما توقع قهرمانی می‌رفت و خوشحالیم که توانستیم به کاملترین نحو این موفقیت را کسب کنیم. البته در طول فصل رقیب سختی مانند تیم آرامش داشتیم که پا به پای ما تا آخرین هفته همراه بود و به جز بازی با تیم ما، آن‌ها هم در تمامی رقابت‌ها پیروز بودند.

*بازی رودررو مقابل تیم آرامش هم بازی دراماتیکی از آب در آمد!
دقیقا! ما می‌دانستیم که آن‌ها تیم خوبی هستند و با اینکه در میانه فصل بود اما این را هم می‌دانستیم که رقابت با آن‌ها می‌تواند فینالی زودرس برای ما باشد. این بازی آن‌گونه که می‌خواستیم برای ما شروع نشد و خیلی زود از حریف عقب افتادیم. اما در نهایت با شخصیت بالایی که تیم از خود نشان داد پیروزی ۴-۱ را کسب کردیم.

*نگاه تو و دیگر بازیکنان رده امید به تیم بزرگسالان پدیده چگونه است؟ چگونه آن‌ها موجب انگیزه شما جوانان می‌شوند؟
ببینید ما بازیکنانی را در همین تیم امید داریم که با تیم بزرگسالان به تمرین مشغول هستند و مطمئنم از کیفیتی برخوردارند که توانایی قرارگیری در لیست ۱۸نفره آقای مهاجری را هم می‌توانند داشته باشند. همه ما همیشه نیم‌نگاهی به تیم بزرگسالان داریم و سخت تمرین می‌کنیم برای آنکه بتوانیم به زودی در آن جمع آن‌ها قرار بگیریم؛ اما این نکته را نباید فراموش کنیم که حضور آقای سرآسیایی و صداقت در تمرینات و دیدارهای ما، فوق‌العاده به ما انگیزه می‌دهد. حتی آقای مهاجری نیز چندین‌بار تماشاگر دیدارهای ما بوده که برای انگیزه ما عالی بوده است. اگر بخواهم مثال مشخصی از این عامل انگیزه بزنم، باید بگویم یکی از دلایلی که ما در مقابل تیم آرامش در آن دیدار حساس به بازی برگشتیم، این بود که متوجه شدیم در نیمه دوم آقایان صداقت و سرآسیایی به استادیوم آمده و بازی ما را تماشا می‌کنند.

*تیم امیدها در مسابقات چندین کلین‌شیت و آمار عالی ۴گل خورده در ۹ بازی را ثبت کرد که مسلما تو به عنوان دفاع آخر و کاپیتان در رقم زدن آن نقش مهمی داشتی.
من به هیچ عنوان تنها دلیل این موفقیت نبوده‌ام، بلکه به همین میزان دیگر بازیکنان خط دفاعی و کل تیم در کنار یکدیگر این آمار را ثبت کردیم. در خط دفاع، هم‌تیمی‌های بسیار خوبی دارم که بدون آن‌ها کسب این آمار ممکن نبود.

*شرایط تیم برای آماده‌سازی شرکت در مسابقات تعیین‌کننده صعود به لیگ کشور چگونه است؟
ما حدود یک هفته است که تمرینات منظم خود را شروع کردیم و تلاش داریم تا اوایل اسفند که مسابقات استارت می‌خورد در بهترین شرایط بدنی و فنی قرار داشته باشیم. مربی فوق‌العاده‌ای مثل آقای صاحبی اکنون دیگر در کنار ما نیست و هدایت تیم جوانان را بر عهده گرفته، اما یک مربی عالی دیگر یعنی آقای وحیدرضا فرجی را در کنار خود داریم که ایشان نیز بسیار با شخصیت و با دانش هستند و تاکنون کار با ایشان تجربه‌ای بسیار خوب برای ما بوده است. ما به آینده بسیار خوشبین هستیم و می‌دانیم که می‌توانیم در سطح کشور هم موفق ظاهر شویم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نه + دوازده =