مهاجری: مقابل پارس جم، خودمان باشیم برنده‌ایم

به گزارش سایت رسمی باشگاه فرهنگی‌ورزشی پدیده خراسان، محمدرضا مهاجری در نشست خبری پیش از دیدار تیمش در برابر پارس جنوبی جم اظهار کرد: در ابتدا باید ایام‌الله دهه فجر را تبریک بگویم، هفته قبل متاسفانه نتیجه خوبی رقم نخورد و در شرایطی که بازی متعادل پیش می‌رفت، اشتباهات داوری نتیجه را عوض کرد.

وی افزود: در نیم‌فصل دوم، از ۶ دیدار ۴ بازی مشکلات ریز و درشتی از ناحیه داوری رقم خورد که باعث شد نتیجه نگیریم. انشالله فردا مشکلات داوری کمتر باشد تا عادلانه‌ترین نتیجه رقم بخورد. تیم پارس جم تیم خوبی است و تارتار و کادرش زحمات زیادی کشیده‌اند. فردا برای فرار از همه چیز به میدان می‌آییم.

مهاجری تصریح کرد: با شروع نیم‌فصل دوم فشار زیادی را تحمل کردیم، سعی کردیم تیم به لیگ برگردد. ارتباط خوبی در این هفته با بازیکنانم داشتیم، به بازیکنانم گفتم اگر خودشان باشند کسی جلودارشان نیست.

وی در خصوص مصدوم و محرومش گفت: به داشته‌هایمان فکر می‌کنیم نه به نداشته‌ها. متاسفانه مرادمند و حسینی را نداریم. باید خودمان باشیم تا نتیجه بگیریم.

مهاجری خاطرنشان کرد: نمی‌توان به بازیکن خاصی ایراد گرفت، از کریمویی ممنونم که در هفته گذشته وقت بسیار زیادی گذاشت تا مشکلات حل شود. با انتظاری، مدیر مجموعه پدیده هم صحبت‌های خوبی داشتیم و به آینده امیدواریم.

وی افزود: داشتیم کاری نو و جدید را در فوتبال خراسان رقم می‌زدیم. متاسفانه نشد و برهه‌ای از خط خارج شدیم. بازیکنانم باید تمرکز داشته‌باشند و اگر این اتفاق رقم بخورد، قطعا می‌توانیم‌پیروز شویم.

مهاجری در پاسخ به سوال خبرنگاری که از جم به همراه کاروان پارس جنوبی به مشهد آمده‌است، گفت: جمیع جهات را باید برای انتخاب زمین برگزاری بازی لحاظ کنیم. اگر تیم جم در زمین خودش تمرین نکند چه اتفاقی می‌افتد؟ در بازی با تراکتور بعد از ۱۵ دقیقه تازه بازی دستمان امد، زیرا با زمین آشنا نبودیم. ما در مشهد ۲ ظرفیت به نام امام رضا (ع) و ثامن‌الائمه داریم که با لحاظ‌ کردن جمیع جهات به ورزشگاه ثامن رسیدیم.

مهاجری در خصوص اشتباهات داوری گفت: با اصفهانیان در اردوی کیش که داشتیم رودررو صحبت کردیم. یک داور جوان سه بار برای ما تاکنون قضاوت کرده که در هر سه اشتباه داشته‌است. نمی‌خواهم در خصوص بازی فردا شبهه ایجاد کنم اما می‌توانیم حالا که لیگ به مراحل حساس خود رسیده، با چیدمانی بهتر پیش برویم. بایستی هم داور باتجربه در چرخه باشد و هم اعتماد به نفس داور جوان‌مان از بین نرود.

وی افزود: تمام ضعف تیم را نباید روی داور بگذاریم‌، اما مثلا محمد قاضی در کجای فوتبالش تاکنون تمارض کرده که در بازی با تراکتور خطای پنالتی روی وی را داور تمارض می‌پندارد. باید همانطور که ما تیم حریف را در طول هفته آنالیز می‌کنیم، تیم داوری هم باید شناخت کافی از بازیکنان داشته‌باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

2 × 5 =