به گزارش سایت رسمی باشگاه فرهنگی‌ورزشی پدیده خراسان، سرمربی تیم جوانان پدیده با تاکید بر تلاش بازیکنانش در تمرینات یک هفته گذشته، از انگیزه‌های بالای آن‌ها برای بازگشت به روند پیروزی بعد از تساوی تلخ هفته گذشته خبر می‌دهد. رضا صاحبی می‌گوید: «بازی قبلی و دریافت گل در پنجمین دقیقه از وقت‌های تلف شده و از دست رفتن پیروزی، برای ما آسان نبود. بسیاری از بازیکنان در رختکن اشک می‌ریختند که تعهد بالایشان به تیم را نشان می‌داد. این انگیزه در یک هفته گذشته در تمرینات مشخص بود و مطمئن هستم می‌توانیم در گرگان به موفقیت برسیم.»
سرمربی جوانان پدیده در خصوص اهمیت دیدار تیمش در جدول رده‌بندی نیز می‌افزاید: «نه تنها این بازی بلکه ۶دیدار باقی مانده هرکدام برای ما حکم فینال دارد. البته تیم ستارگان از نظر رتبه با ما فاصله کمی دارد و این بازی فقط یک دیدار ۶امتیازی برای ما نیست، بلکه فراتر از آن است.»
صاحبی در خصوص شناخت تیمش از نماینده گرگان نیز معتقد است: «یکی از خصوصیات بارز تیم‌ها در چنین رده‌های سنی، عدم ثبات در نتیجه‌گیری و عملکرد آن‌ها است. به عنوان مثال همین تیم ستارگان در بازی قبلی ۶-۳ مقابل حریف خودش شکست خورده در حالی که در بازی قبل از آن ۴-۱ تیمی مثل ذوب‌آهن را شکست داده بوده است. البته عملکرد آن‌ها در گذشته برای ما اهمیت خاصی ندارد چون بر روی کار خودمان تمرکز داریم و به دنبال کسب سه امتیاز هستیم.»

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نه + 1 =