به گزارش سایت رسمی باشگاه فرهنگی‌ورزشی پدیده خراسان، از هفته دهم رقابت‌های لیگ برتر نوجوانان باشگاه‌های کشور، از گروه اول تیم پدیده خراسان با یک کامبک عالی، بازی باخته را در مقابل رقیب قدرتمند خود یعنی نساجی مازندران با پیروزی عوض کرد.
در این مسابقه که در ورزشگاه تختی مشهد برگزار شد، شاگردان رضا بدری و عماد هاشمی در ابتدای بازی بر روی یک ضربه ایستگاهی در مقابل نساجی صدرنشین رقابت‌ها (تا قبل از این هفته) غافلگیر شدند، اما با حفظ روحیه خود در همان نیمه اول، بازی را به دست گرفته و موقعیت‌هایی برای رسیدن به گل مساوی ایجاد کردند. عملکرد پدیده در نیمه دوم حتی بهتر از قبل نیز شد به گونه‌ای که بیش از دو سوم مالکیت توپ در اختیار نماینده خراسان بود و موقعیت‌های خطرناکی یکی پس از دیگری بر روی دروازه نساجی خلق می‌شد؛ موقعیت‌هایی که عملکرد درخشان دروازه‌بان حریف و حتی تیرک دروازه مانع به ثمر رسیدن آن‌ها می‌شد.
اما با همه این‌ها قرار نبود که نوجوانان مزد بازی خوب خود را در این مسابقه نگیرند و بالاخره طلسم دروازه توسط علی دهقانی شکسته شد. پدیده‌ای‌ها که به مساوی راضی نبودند، موج جدید حملات خود را باروحیه‌تر از گذشته به سمت دروازه نماینده مازندران آغاز کردند تا چند دقیقه بعد از گل اول، این بار علیرضا رجبی گل دوم را به ثمر برساند تا نوجوانان پدیده ۲-۱ نساجی مازندران را شکست دهند.
با کسب این پیروزی نوجوانان پدیده، از ۹بازی ۴برد ۴مساوی و تنها یک شکست را ثبت کرده و با ۱۶امتیاز در رتبه دوم جدول هفت‌تیمی گروه خود قرار گرفت.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بیست + بیست =