واکنش‌ها به پیروزی نوجوانان پدیده مقابل نساجی مازندران

به گزارش سایت رسمی باشگاه فرهنگی‌ورزشی پدیده خراسان، پس از برد شیرین ۲-۱ نوجوانان پدیده مقابل نساجی مازندران از هفته دهم لیگ برتر نوجوانان باشگاه‌های کشور، رضا بدری سرمربی پدیده در خصوص این دیدار به تمجید از عملکرد شاگردانش پرداخته و می‌گوید:
«ما ۱۰روز است که تیم را تحویل گرفته‌ایم و در این مدت ۱۰جلسه تمرین را با این بازیکنان پشت سرگذاشتیم. آن‌ها در این مسابقه تمام چیزهایی که از آن‌ها توقع داشتیم را برآورده کردند و از آن‌ها واقعا راضی بودم. این بازیکنان تمامی اصول حمله و دفاع را رعایت کردند و صبر و حوصله و بلوغی که از خود در راه رسیدن به گل تساوی و سپس گل پیروزی نشان دادند در سطح تیم‌های بزرگسالان بود.»
بدری در خصوص ادامه مسابقات لیگ در گروه اول مسابقات نیز اضافه کرد:
«این پیروزی می‌تواند از نظر روحی و روانی تاثیر بسیار مثبتی بر بازیکنان ما داشته باشد و با گذراندن تمرینات خوب می‌توانیم سه بازی باقی‌مانده در دور گروهی را با موفقیت پشت سر گذاشته و با تمرکز بالا به مراحل بالاتر فکر کنیم.»
امیرمحمد نظری یکی از بهترین بازیکنان نوجوانان پدیده در بازی مقابل نساجی، در خصوص این بازی می‌گوید:
«بچه‌ها در این مسابقه غیرت بالایی از خود نشان دادند و هر چه در توان داشتیم گذاشتیم تا بتوانیم سه امتیاز را کسب کنیم. ما به تازگی تغییرات را در کادرفنی تیم تجربه کردیم اما بدون اینکه تمرکز و اتحاد خود را از دست بدهیم با دیگر بازیکنان هم‌قسم شدیم که حتما مقابل نساجی به پیروزی برسیم تا به صدر جدول گروه دست پیدا کنیم که این اتفاق افتاد. البته این تازه شروع کار است و نگاه ما پس از صعود مسلما به قهرمانی لیگ خواهد بود.»
علی یزدانی نیز در مورد بازی و عوض کردن شکست در نیمه اول با پیروزی در پایان بازی معتقد است:
«نیمه اول آنچنان در بازی جا نیفتاده بودیم، اما با صحبتایی که در بین دو نیمه کادرفنی با ما داشت خیلی خوب به بازی برگشتیم و نود درصد توپ و میدان در این نیمه در کنترل ما بود و ثمره آن را هم دیدیم.»
یزدانی در مورد عملکرد خوب خود به تمجید از هم تیمی‌هایش پرداخته و می‌گوید:
«فکر نمی‌کنم بازی خوب من بدون تلاش دیگر بازیکنان تیم ممکن می‌بود. در این مسابقه همه ما مانند یک تیم متحد در زمین حضور داشتیم. البته نباید فکر کنیم با این پیروزی مسابقات تمام شده، چون هنوز بازی‌های دیگری پیش رو داریم و باید تمام توان خود را برای موفقیت پدیده به کار بگیریم.»

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

6 + 6 =