مهاجری: كاش اين بازي رو نتيجه ميگرفتم و بعد صحبت مي كردم

به گزارش سایت رسمی باشگاه فرهنگی‌ورزشی پدیده خراسان، محمدرضا مهاجری در نشست خبری پس از شکست تیمش مقابل تراکتورسازی اظهار کرد: خدا نگذرد از کسانیکه تیم ما را به این روز انداختند. تیم ما داشت سهمیه می‌گرفت. کاش این بازی را نتیجه می‌گرفتم و بعد صحبت می‌کردم. عوامل متعددی رخ داد تا به امروز رسیدیم.
از دقیقه ۱۲ بازی بر بازی مسلط شدیم. یکی دو موقعیت مناسب هم داشتیم که استفاده نکردیم. سه صحنه حساس در این بازی رخ داد. در همان نیمه نخست به واسطه شدت خطا باید دروازه‌بان تراکتور اخراج می‌شد اما خیلی راحت از این صحنه داور مسابقه گذشت اما در سوی دیگر ۲ کارت زرد راحت به مرادمند داده‌شد تا از ابتدای نیمه دوم اخراج شود.
وی افزود: پنالتی روی قاضی اینقدر راحت پنالتی شد اما می‌بینیم که داور می‌گذرد و سوت نمی‌زند. کاش کارشناسان صادقانه نظر دهند. در بازی با استقلال بحث بر سر این است که چرا پنالتی تکرار نشد، اما می‌‌بینیم که هیچکس یادش نیست که اصلا پنالتی نبود‌.
در همین بازی گل نخست تراکتور را ببینید. داور ۱۰ متر جلوتر برای تراکتور ضربه را کاشت. خدا پدر تماشاگر مارا بیامرزد که انقدر باشعور است و با وجود این مشکلات یک کلمه توهین نکردند.
وی افزود: داور تاخیر گلر تراکتور را خطا می‌گیرد، اما بعدتر کمک‌داور می‌گوید من آفساید گرفتم؟ چطور ممکن است این اتفاقات؟مشکل رفتن و ماندن است؟ خب خداحافظ شما اما چطور ممکن است با این شرایط بلند شویم؟ روزی ۸ ساعت کار می‌کنیم و در نهایت این اتفاقات رقم می‌خورد.
مهاجری تاکید کرد: مرادمند چطور اخراج شد؟ روی چه خطایی اخراج شد؟
وی در پاسخ به این سوال که چرا بازیکنانش با روزهای خوب خود فاصله گرفته‌اند، گفت: نمی‌خواهم اسم ببرم چون بحث یک بازیکن نیست. شب می‌خوابی چهارم جدولی و صبح بیدار می‌شوی چندین پله سقوط کرده‌ای دیگر چه انگیزه‌ای می‌ماند؟
تیم را با همه این مشکلات جمع می‌کنی و مقابل نفت آبادان به میدان می‌روی و به بهترین شکل پیروز می‌شوی اما حتی یک ريال هم جور نمی‌شود که به تیم بدهی.
۷ سال است دارم کار می‌کنم و کارنامه‌ام مشخص است، اما معجزه که شدنی نیست. هنوز هم دیر نشده و باید از آبرویمان دفاع کنیم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نوزده + هفت =