دیدار پدیده با صدرنشین در لیگ برتر نوجوانان

به گزارش سایت رسمی باشگاه فرهنگی‌ورزشی پدیده خراسان، از هفته دهم رقابت‌های لیگ برتر نوجوانان باشگاه‌های کشور و از گروه اول این مسابقات، تیم نوجوانان پدیده میزبان نساجی مازندران خواهد بود.
عماد هاشمی که در کنار رضا بدری به تازگی به عنوان سرمربی این تیم به فعالیت مشغول شده، در آستانه این دیدار حساس خبر از مصدومیت و محرومیت چند بازیکن اصلی تیمش می‌دهد، اما تاکید دارد با تمام این‌ها نوجوانان به چیزی جز کسب سه امتیاز این مسابقه نمی‌اندیشند. او در خصوص غایبین این بازی می‌افزاید:
«ما دو مصدوم قطعی داریم که فکر کنم در بهترین حالت ممکن بتوانیم آن‌ها را برای چند دقیقه پایانی بازی آماده کنیم. اما پاشنه آشیل اصلی ما خط دفاعی خواهد بود که دو محروم از بازی قبل داریم و احتمالا یک مصدوم نیز در این منطقه خواهیم داشت که باعث شده برای این بازی به تغییر تاکتیک روی بیاوریم.»
عماد هاشمی حریف آینده پدیده یعنی نساجی را یکی از بهترین تیم‌های کشور در رده نوجوانان ارزیابی کرده و در خصوص شیوه بازی آن‌ها می‌گوید:
«مسلما تاکتیک اصلی تیم نساجی بازی مستقیم خواهد بود اما نباید فراموش کنیم که این باشگاه مازندرانی چه تیم با ریشه و خوبی است. آن‌ها چندین بازیکن ملی‌پوش داشته و توانایی بسیار بالایی در کسب بردهای اقتصادی دارند، یعنی می‌توانند یک گل به تیم حریف بزنند و با روش‌های مختلف تا سوت پایان بازی از سه امتیاز خود حفاظت کنند. نساجی هم‌اکنون صدرنشین گروه اول است اما اختلاف تیم ما که در رتبه چهارم قرار دارد تنها دو امتیاز است، پس این بازی می‌تواند برای ما یک بازی شش امتیازی باشد و به دنبال پیروزی خواهیم بود.»
با اینکه هنوز در مرحله گروهی لیگ قرار داریم اما هاشمی هدف اصلی کادرفنی جدید نوجوانان را کمک به این تیم برای حضور در مراحل پایانی مسابقات عنوان کرده و می‌افزاید:
«مسلما برنامه اصلی ما، برای بعد از صعود از گروه اول خواهد بود و ما سطح توقع خودمان را محدود به تنها صعود از این گروه نمی‌کنیم. ما قصد داریم حداقل در بین چهار تیم پایانی مسابقات باشیم و با کادر فنی که در اختیار داریم این اتفاق امکان‌پذیر است. البته کار آسانی در پیش نداریم چون تازه به تیم اضافه شدیم و تا زمانی که بازیکنان با اندیشه‌ها و تفکرات ما آشنا شوند زمان نیاز خواهد بود.»
بازی دو تیم پدیده و نساجی در حالی برگزار می‌شود که یادآور دیدار رفت دو تیم در قائمشهر است، جایی که پدیده تا دقایق پایانی از میزبان خود پیش بود اما در نهایت به یک امتیاز رضایت داد.
لازم به ذکر است که دیدار دو تیم پدیده خراسان و نساجی مازندران از ساعت ۱۴:۱۵ روز جمعه سیزدهم بهمن‌ماه در ورزشگاه تختی برگزار خواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

2 × یک =