تساوی جوانان پدیده در لیگ برتر کشور

به گزارش سایت رسمی باشگاه فرهنگی‌ورزشی پدیده خراسان، از هفته شانزدهم رقابت‌های لیگ برتر جوانان باشگاه‌های کشور، تیم جوانان پدیده با تساوی یک بر یک مقابل نفت اهواز متوقف شد.
این یک امتیاز در حالی به دست آمد که شاگردان رضا صاحبی به مراتب در این بازی از حریف خود بهتر عمل کرده و تا آخرین ضربه بازی نیز سه امتیاز را در جیب داشتند.
امیرحسین حسین‌پور کاپیتان پدیده در دقیقه ۷۵ با تیزهوشی هرچه تمام‌تر در مصاف تک به تک با دروازه‌بان حریف توپ را از بالای سر وی به درون دروازه هدایت کرد تا نتیجه مسابقه ۱-۰ به نفع نماینده خراسان شود. چند دقیقه بعد از این گل نیز مربی نفت اهواز که پیش از این به دلیل اعتراضات مکرر از زمین مسابقه اخراج شده بود به بازیکنانش دستور ترک زمین را داد. این تصمیم تنها چند دقیقه دوام داشت و مسئولان نماینده خوزستان از تصمیم خود منصرف شده و دوباره تیمشان را به زمین فرستادند؛ فعل و انفعالاتی که باعث به وجود آمدن تغییر منفی در جو بازی و همینطور اعلام وقت‌های تلف شده بسیار زیاد توسط داور شد، که نماینده اهواز را در موقعیت خوبی برای فشار به دروازه پدیده قرار می‌داد.
با اینکه حتی در این زمان‌ها نیز تیم نفت نمی‌توانست موقعیت آنچنان خطرناکی بر روی دروازه پدیده خلق کند اما ضربه ایستگاهی به دست آمده برای آن‌ها در پنجمین دقیقه از وقت‌های تلف شده که آخرین ضربه به توپ در این بازی به شمار می‌رفت، با برخورد به دیوار دفاعی تغییر جهت داده و به تور دروازه پدیده نشست تا دو تیم در نهایت به تساوی ۱-۱ رضایت دهند.
لازم به ذکر است دیدار هفته آینده جوانان پدیده در لیگ برتر باشگاه‌های کشور، نوزدهم بهمن ماه در گرگان مقابل تیم ستارگان این شهر خواهد بود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سه × 1 =