آمادگی جوانان پدیده برای کسب دومین پیروزی پیاپی

به گزارش سایت رسمی باشگاه فرهنگی‌ورزشی پدیده خراسان، از هفته شانزدهم رقابت‌های لیگ برتر جوانان باشگاه‌های کشور، تیم جوانان پدیده میزبان نفت اهواز خواهد بود.
این دیدار در حالی در ورزشگاه تختی مشهد برگزار می‌شود که جوانان پدیده با کسب پیروزی روحیه‌بخش ۳-۱ در دیدار قبلی، به دنبال ادامه این روند خوب خود است.
رضا صاحبی سرمربی جوانان در خصوص آخرین شرایط تیم می‌گوید: «مسلما پیروزی در دیدار قبلی از نظر روحی بازیکنان را در شرایط خوبی قرار داده است. می‌دانیم که بازی آسانی مقابل نماینده اهواز نخواهیم داشت اما تمرکز بازیکنان کاملا بر روی بازی پیش رو است، و بدون نگاه به جدول رده بندی قصد داریم بازی به بازی پیش برویم و امتیازات مورد نظر را جمع‌آوری کنیم. دیدار مقابل نفت اهواز دیداری شش امتیازی برای ما محسوب می‌شود چون در مقابل رقیب مستقیم ما در جدول رده‌بندی است و فقط به کسب سه امتیاز می‌اندیشیم.»
صاحبی که فردا سومین بازی خود را به عنوان سرمربی جوانان تجربه می‌کند، خرسند از تاثیر مثبت تغییرات تاکتیکی چند وقت اخیر در تیمش می‌افزاید:
«مهمترین مساله این بود که بازیکنان بتوانند با فلسفه مربگیری من آشنا شوند، که خوشبختانه تعدادی از بازکنان به دلیل حضور قبلی من در این تیم با آن از گذشته غریبه نبودند و بازیکنان دیگر نیز در تمرینات اخیر به خوبی خود را با آن وفق داده‌اند. بازی مالکانه می‌تواند اصلی‌ترین توانایی و کلید برتری تیم ما مقابل حریفان باشد، که نمونه آن را در پیروزی در دیدار قبلی مشاهده کردیم. از نظر روحی و روانی نیز بازیکنان در وضعیت بسیار بهتری نسبت به گذشته قرار دارند که باعث شده بهتر و شاداب‌تر تمریکن کنند و اندیشه‌های تاکتیکی رادر عمل نیز به خوبی پیاده کنند.»
صاحبی در مورد وضعیت مصدومان در اردوی پدیده برای بازی مقابل نماینده خوزستان نیز می‌گوید:
«برای بازی پیش رو دو بازیکن ما یعنی شجیع و پیل‌زور مصدوم هستند و امیرحسین دلاور نیز به دلیل آنفولانزا در این دیدار غایب خواهد بود. البته ما در چند وقت اخیر تلاش کرده‌ایم که تمرکز تیم از روی دوش یک یا دو بازیکن برداشته شود و همه بازیکنان نقش برابر و کلیدی را در ترکیب ایفا کنند. به همین دلیل فکر نمی‌کنم غیبت این بازیکنان انیز خللی در برنامه‌های ما برای این بازی ایجاد کند ومطمئن هستم بازیکنان جانشین وظایف خود را به همان خوبی ایفا خواهند کرد.»
لازم به ذکر است دیدار دو تیم جوانان پدیده و نفت اهواز از ساعت ۱۴ روز پنجشنبه ۱۲ بهمن ماه، در ورزشگاه تختی برگزار خواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شانزده − 3 =