به گزارش سایت رسمی باشگاه فرهنگی‌ورزشی پدیده خراسان، محمدرضا مهاجری در خصوص دیدار آتی تیمش در برابر سایپا اظهار کرد: سایپا تیم خوبی است و در هفته‌های اخیر نتایج خوبی کسب کرده اما خوشبختانه در هفته جاری تمرینات خوبی داشته‌ایم و با آمادگی کامل به مصاف این تیم می‌رویم.

وی افزود: به جز اکبر صادقی که محروم است و محمداسماعیل نظری که مصدوم است باقی بازیکنانم در شرایط خوبی قرار دارند و به پیروزی مقابل سایپا خوش‌بینم.

مهاجری با اشاره به نبود اکبر صادقی گفت: با توجه به اینکه ایمانی دیگر بازیکن ما در این پست از پدیده جدا شده، نیاز مبرمی به صادقی داریم اما متاسفانه این بازیکن را هم در برابر سایپا در اختیار نداریم، امیدوارم بازیکنانی که در این پست به زمین می‌روند بهترین عملکرد خود را به نمایش بگذارند.

مهاجری در پاسخ به این سوال که آیا بازیکنانش توان تکرار نتیجه درخشان دور رفت مقابل سایپا را دارند یا نه، گفت: قطعا اگر بازیکنانم خودشان باشند و در زمین دستورات تاکتیکی را پیاده کنند می‌توانیم سایپا را شکست دهیم.

سرمربی پدیده با اشاره به حضور پانادیچ در پدیده تصریح کرد: پانادیچ یک مربی بادانش است که حضورش در پدیده کمک زیادی به ما می‌کند، خوشبختانه وی توانسته ارتباط خوبی با بازیکنان برقرار کند و به آینده امیدواریم تا بتوانیم در نهایت به رتبه‌های بالای جدول دست یابیم. قطعا به ادامه لیگ و ۳۰ امتیاز باقیمانده تا انتهای مسابقات نگاه ویژه‌ای داریم.

مهاجری در پایان تاکید کرد: بازیکنانم در هفته جاری از روحیه و انرژی خوبی برخوردار بودند و این مهم بدون حضور گسترده هواداران در دیدار با استقلال میسر نمی‌شد. تشویق‌ها و استقبال خوب این عزیزان کمک‌حال ما در این روزها بوده و بابت این موضوع از آنها بسیار ممنونیم.

خاطرنشان ميگردد به علت تاخير پرواز مشهد به تهران، مهاجري به نشست خبري قبل از بازي نرسيد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

چهار + شش =