مهاجری: از حضور هواداران احساس غرور کردم

به گزارش سایت رسمی باشگاه فرهنگی‌ورزشی پدیده خراسان، محمدرضا مهاجری در نشست خبری پس از تساوی تیمش مقابل استقلال تهران اظهار کرد: در روزیکه حمایت خوبی از تیم شد و برای ما غیرمنتظره بود، توانستیم مساوی بگیریم. از مشهدی بودن احساس غرور کردیم زیرا حداقل تیم مقابل؛ بخش اعظم ورزشگاه را در اختیار نداشت.

وی افزود: فکر می‌کنم ۶۰ درصد در اختیار استقلال و ۴۰ درصد هواداران پدیده در ورزشگاه حضور داشتند. اگر زمان بیشتری داشتیم قطعا این عدد برعکس می‌شد.

مهاجری تاکید کرد: اگر داور با ما مهربان‌تر می‌بود و پنالتی دقیقه ۱ را برای ما می‌گرفت، اگر پنالتی اشتباه را برای استقلال نمی‌گرفت شاید می‌شد ما حتی به برد فکر کنیم. متاسفانه زمین هم مشکل فراوانی داشت و چند موقعیت را از ما گرفت‌

مهاجری گفت: به خاطر همت بازیکنان و تماشاگران فکر می‌کنم برنده امروز، فوتبال مشهد بود.

وی افزود: نمی‌خواهم در مورد داوری صحبت کنم، هفته قبل هم اشتباه کردند و پنالتی ما مقابل استقلال خوزستان را نگرفتند.

در خصوص اینده سعید مطمئن بودیم، اگر مطمئن نبودیم قطعا با سه گلر وارد لیگ نمی‌شدیم. سعید هنوز پله نخست را گذرانده و هاروت مثل پدر در حال پرورش سعید جلالی جوان است.جلالی پتانسیل و ظرفیت بالایی دارد.

وی در خصوص اخراجش گفت: می‌گویند چرا وارد زمین شدی؟ اگر شما نجات‌غریق باشی اما کسی در حال غرق شدن باشد ورود نمی‌کنی؟ صحنه درگیری بود که من وارد شدم تا از درگیری بیشتر بازیکنانم جلوگیری کنم.امیدوارم همه جا قانون به صورت یکسان لحاظ شود.

وی افزود: نوع بازی استقلال ما را مجبور کرد که در تاکتیک خود تغییراتی ایجاد کنیم. سالار را به زمین اوردیم تا توپ‌های سوم را از استقلال بگیریم.

مهاجری در خصوص دلیل حضور مشهدی‌ها در ورزشگاه ثامن برای تشویق پدیده گفت: به تیمم افتخار می‌کنم، امیدوارم هر هفته هواداران بیایند و تیم شهر خود را تحریک کنند. امروز هواداران حس خوبی دادند و انرژی زیادی به ما دادند.

مهاجری در خصوص کمک کرواتش گفت: ۴۵ روز است که به دنبال این مهم بودیم، پانادیچ با توجه به اینکه در ایران کار کرده و دارای رزومه است، می‌توانیم به بهترین شکل از تواناییش استفاده کنیم.قرارداد منعقد شده و از فردا وی با ماست.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

5 + 18 =