به گزارش سایت رسمی باشگاه فرهنگی‌ورزشی پدیده خراسان، امین قاسمی‌نژاد در خصوص دیدار آتی تیمش مقابل استقلال تهران اظهار کرد: استقلال با شفر چند هفته است که عالی نتیجه می‌گیرد و به شکلی منظم و با تاکتیک بازی می‌کند، این موضوع کار را برای ما قطعا سخت می‌کند. امیدوارم با حضور هواداران فوتبال خراسان و باشگاه پدیده بتوانیم به بهترین شکل ممکن از پس حریف برآییم.

وی افزود: امیدوارم اتفاقات بازی مشکی‌پوشان و پرسپولیس در بازی ما و استقلال تکرار نشود، اگر هواداران ما بیشتر باشند انگیزه مضاعفی می‌گیریم و می‌توانیم به پیروزی مقابل استقلال بیاندیشیم.

قاسمی‌نژاد تصریح کرد: شکست تلخی را مقابل استقلال خوزستان تجربه کردیم، متاسفانه با وجود ارائه بازی برتر نسبت به حریف اما در کسب نتیجه ناموفق بودیم و این تیم خوزستانی بود که با آوردن تنها یک توپ روی دروازه‌مان به برتری دست یافت.

بازیکن تیم فوتبال پدیده با اشاره به ریکاوری خوب پدیده از ابتدای هفته گفت: ریکاوری و تمرینات خوبی در طول هفته داشته‌ایم و عزم‌مان را برای موفقیت جزم کرده‌ایم. امیدوارم مصدومیتم به شکل کامل برطرف شود تا به خوبی بتوانم در خدمت تیمم باشم.

قاسمی‌نژاد گفت: نسبت به نیم‌‍فصل نخست تاکنون تنها یک امتیاز کمتر گرفته‌ایم و این آمار ایده‌آلی است. مشکلات از نظر روحی‌روانی روی ما تاثیر بسزایی گذاشت اما باید بدون توجه به مشکلات برای موفقیت تلاش کنیم. الان باید جزو ۴ ۵ تیم بالانشین فوتبال ایران می‌بودیم، چیزی که قطعا لایقش هم بوده و هستیم. امیدوارم با پیروزی مقابل استقلال به بالای جدول بازگردیم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نه − هشت =