به گزارش سایت رسمی باشگاه فرهنگی‌ورزشی پدیده خراسان، از هفته چهاردهم رقابت‌های لیگ برتر جوانان باشگاه‌های کشور، پدیده خراسان در دیداری حساس در اصفهان میهمان ذوب‌آهن خواهد بود.
رضا صاحبی پس از گذشت یک هفته از هدایت تیم امیدهای پدیده به عنوان قهرمانی لیگ استان، به تازگی هدایت تیم جوانان را در اختیار گرفته است. البته او با تیم جوانان نیز غریبه نیست و به گفته قویدست قائم‌مقام تیم‌های پایه باشگاه پدیده، کارنامه خوب صاحبی در همین تیم جوانان در فصل گذشته و کسب عنوان قهرمان لیگ دسته اول کشور، در انتخاب او به عنوان سرمربی تیم جوانان بی‌تاثیر نبوده است.
حضور در اصفهان برای هر تیمی می‌تواند آزمونی سخت باشد اما برای رضا صاحبی نوستالژیک نیز خواهد بود. سرمربی کنونی جوانان پدیده مقابل باشگاهی قرار می‌گیرد که به مدت پنج سال در خط حمله این تیم در لیگ دسته اول آزادگان و لیگ برتر درخشید و علاوه بر کاپیتانی این تیم، یک فصل نیز عنوان آقای گلی مسابقات لیگ را به دست آورد.
بازی مقابل ذوب‌آهن می‌تواند نقطه شروع دوباره‌ای برای جوانان پدیده باشد تا با کسب پیروزی در اصفهان، در فاصله چندین هفته تا پایان مسابقات، شرایط خود را در جدول رده‌بندی لیگ برتر باشگاه‌های کشور بهبود ببخشند.
گفتنی است دیدار دو تیم ذوب‌آهن اصفهان و پدیده خراسان، از ساعت ۱۴ روز پنجشنبه ۲۸ دی‌ماه، در ورزشگاه شفق شهر اصفهان برگزار خواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دوازده − یک =