به گزارش سایت رسمی باشگاه فرهنگی‌ورزشی پدیده خراسان، تیم امیدهای پدیده مشهد در مقتدرانه‌ترین شکل ممکن به عنوان قهرمانی لیگ امیدهای استان دست پیدا کرد.
از هفته نهم و پایانی رقابت‌های این فصل، تیم ذوب آذرخش که قرارگیری‌اش در انتهای جدول قطعی به نظر می‌رسید، از دیدار مقابل شاگردان رضا صاحبی انصراف داد تا با ثبت نتیجه ۳-۰، پدیده با کسب ۹ پیروزی از ۹ دیدار خود، با شایستگی هرچه تمام‌تر برای دومین فصل پیاپی عنوان قهرمانی مسابقات استانی را کسب کرده و سهمیه حضور در لیگ مناطق کشور را به دست آورد.
پدیده در این فصل تیم آرامش مشهد را به عنوان نزدیک‌ترین رقیب خود می‌دید که آنها نیز به جز یک شکست، در تمامی دیدارهای خود پیروز شده بودند، و آن شکست نیز در دیدار فینال‌گونه در هفته پنجم مقابل پدیده با نتیجه ۴-۱ رقم خورده بود تا تفاوت سطح دو تیم مشخص شود.
پدیده در این فصل به جز کسب تمام ۲۷امتیاز ممکن، در خط دفاع و حمله نیز در بین تمامی تیم ها بهترین بود و با ۲۸گل زده یعنی به ثمر رساندن چیزی بیش از میانگین سه گل در هر بازی، و همینطور در خط دفاع تنها با دریافت چهار گل یعنی میانگین دریافت ۰.۴۴ گل در هر بازی، رکورد زد.
لازم به ذکر است که موفقیت امیدها در لیگ استان تنها چند هفته پس از قهرمانی نونهالان پدیده اتفاق می‌افتد، تا فصلی بی‌نقص تا اینجای کار برای رده‌های سنی مختلف باشگاه رقم خورده باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هشت − 3 =