به گزارش سایت رسمی باشگاه فرهنگی‌ورزشی پدیده خراسان، حسن بادامکی در نشست خبری پس از ديدار تیم پدیده در برابر استقلال خوزستان اظهار کرد: متاسفانه با اینکه سوار بر بازی بودیم اما نتیجه را واگذار کردیم‌.

وی افزود: اکبر صادقی را امروز در اختیار نداشتیم، ضمن اینکه حواشی که هفته های اخیر گریبان تیم را گرفت تاثیر منفی بسزایی در تیم داشت. بازیکنی مثل محمد قاضی هم چند هفته است که با وجود مصدومیت برای تیم پدیده به میدان می‌رود.

بادامکی تصریح کرد: می‌دانستیم که استقلال خوزستان با استفاده از پاس‌های بلند و ضربات ایستگاهی به دروازه ما نزدیک می‌شود، به هرحال اتفاقی است که افتاد و متاسفانه بازی را واگذار کردیم.

بادامکی تصریح کرد: بازی در نیمه دوم کاملا تحت کنترل ما بود. در نیمه نخست هم حریف یک موقعیت ساده هم نداشت. متاسفانه روی صحنه گل بارها در تمرینات کار کرده‌بودیم.

بادامکی تاکید کرد: پدیده لایق بیش از این رتبه‌هاست و حقانیت خود را در نیم‌فصل نخست ثابت کردیم. ناگهان تیم از رتبه‌های بالا به میانه جدول رسید و این فشار مضاعفی را بر ما ایجاد کرد. هرچند شکل بازی ما بسیار خوب است اما غافلگیری‌های خاص فوتبال به ما ضربه زد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دو × 2 =