مهاجری: کارت‌های اشتباه بلای جان ماست

به گزارش سایت رسمی باشگاه فرهنگی‌ورزشی پدیده خراسان، محمدرضا مهاجری در نشست خبری پس از پیروزی پدیده مقابل نفت آبادان اظهار کرد: روز سختی را داشتیم‌. بازی به شدت پرفشار و پر استرس بود. می‌شد با اختلاف گل بیشتری بازی را ببریم اما توپ‌ها وارد گل نشد.

وی افزود: برتری یک هیچ مقابل تیم باتجربه نفت خیلی شکننده است، باز هم خدا را شاکرم که دروازه تیمم بسته ماند و با یک پیروزی به کار خود در این هفته پایان دادیم.

سرمربی پدیده با اشاره به وقایع اخیر باشگاه پدیده تصریح کرد: به این برد نیاز داشتیم، خیلی به موقع توانستیم پیروز شویم.

وی در خصوص داوری گفت: کارت نقل و نبات نیست، باید داور بازی را با کمک کارت مدیریت کند اما متاسفانه امروز شاهد چنین صحنه‌ای نبودیم.

وی در خصوص کیفیت بد زمین چمن ثامن گفت: کل داشته مشهد همین زمین است. بازی‌های ما و مشکی‌پوشان و همچنین تمرینات ما روی همین زمین است. استادیوم امام رضا به تاریخ پیوست و مبارک کسانی باشد که آن را ساختند.

وی افزود: با توجه به آغاز سرما و کیفیت زمین ثامن باید به دنبال فوتبال علی‌اصغری برویم. از ورزشگاه امام رضا هم برای موزه استفاده کنند.

مهاجری در خصوص گلزنی فاضلی گفت: خریدهای نیم‌فصل پدیده در حال جواب دادن است، هزینه بسیار کمی کردیم اما هم صادقی و هم فاضلی خیلی خوب جواب داده‌اند.

مهاجری ضمن تمجید از اکبر صادقی گفت: اکبر ایمانی رفته و این بازیکن هم علیرغم کیفیت فوق‌العاده‌اش با سخت‌گیری داور مواجه شد و وی را برای بازی بعدی نداریم. از صادقی بسیار راضیم.صادقی امروز از روز اوج ایمانی هم بهتر بود.

وی در خصوص داور مسابقه گفت: امیدوارم تیم داوری مسابقه فیلم بازی را ببینند. اگر ما اشتباه کردیم که ما را ببخشند اما اگر آنها اشتباه کردند کاش دقت‌شان را بالا ببرند. در بازی با سپاهان هم که دیدید چطور داور مسابقه آن اشتباهات را انجام داد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نوزده + پنج =