مهاجری: به هواداران نیاز داریم

به گزارش سایت رسمی باشگاه فرهنگی‌ورزشی پدیده خراسان، محمدرضا مهاجری در نشست خبری پیش از دیدار تیمش در برابر صنعت نفت آبادان، ضمن تبریک سال نوی میلادی اظهار کرد: متاسفانه نتیجه نامطلوبی در مقابل سپاهان کسب کردیم، هیچگاه نخواستیم که از زیر بار مسئولیت شانه خالی کنیم اما عوامل متعددی سبب شد در مقابل سپاهان تیم همیشگی نباشیم.

وی افزود: ۶ امتیازی که از پدیده کم شد، جدایی ناگهانی اکبر ایمانی و هجمه‌ای که برای جدایی بازیکنان متعدد پدیده ایجاد شد. در شکست پدیده مقابل سپاهان رد پای داوری را به وضوح می‌بینید.

مهاجری تاکید کرد: بعد از ورود به زمین برای نیمه دوم ناگهان گل آفساید می‌خوریم، در خصوص پنالتی هم که اصلا بهتر است صحبتی نکنم. متاسفانه کارشناسان در برنامه های تلویزیونی هم رفتارهای بعضا عجیبی دارند. پس از بازی هم به سمت داور رفتیم و خسته‌نباشید گفتیم، با اینکه داور بازی را از ما گرفته‌بود. توقع داشتیم که وقتی ما خویشتن‌دار هستیم، دوستان هم در سوی مقابل بهتر کار کنند. سرپوش گذاشتن روی اشتباهات داوری به واسطه نظارت بر داوری فایده‌ای که ندارد هیچ؛ فردا را هم نگران‌کننده نشان می‌دهد.

سرمربی پدیده تصریح کرد: کارشناس ابتدا می‌گوید آفساید نیست، روی تکرار دوم می‌گوید تا حدی ممکن است باشد و روی تکرار برای بار سوم مجبور می‌شود واقعیت را بگوید!

مهاجری گفت: علیرغم همه مشکلاتی که داریم اما فردا به دنبال پیروزی خواهیم‌بود. کل تیمم را در اختیار دارم و فقط منصوری و گردان مصدوم هستند.

سرمربی پدیده تصریح کرد: هر تیمی سهمیه فیفا دارد، وقتی مسابقات شروع می‌شود اما نقل و انتقالات همچنان ادامه دارد این کار را سخت می‌کند. نیم‌فصل تمام شده، با بازیکنانم صحبت کردم و به اردو رفتیم. به مسابقه می‌رسم اما ناگهان بازیکنم را از دست می‌دهم. اگر قرار است بازیکنی برود و نقل و انتقالاتی باشد، باید در همین بازه تعطیلات باشد.

مهاجری در خصوص جایگزین ایمانی گفت: در این پست در حال رایزنی با سه بازیکن هستیم، اگر تا به امروز درخششی صورت گرفته در قالب تیم بوده و اگر تیم پدیده به چشم آمده به خاطر هارمونی تیم بوده است. ۳ ۴ بار تابه امروز کار تیمی هفته متعلق به پدیده بوده است.

سرمربی پدیده افزود: روزهای سختی را در فوتبال ایران می‌گذرانیم. نقش جهان هم مثل ثامن دور از شهر است، به هواداران نیاز داریم و توقع داریم که برای بازی فردا به ما کمک کنند. هیچگاه نخواستم بگویم ما فلان کار را انجام دادیم، نتایج نیم‌فصل نخست پدیده به شکلی بوده که در تاریخ فوتبال خراسان بی‌سابقه است. صنعت نفت در مشهد تماشاگر دارد و من نگرانم که در زمین خود میهمان باشیم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

15 − سیزده =