به گزارش سایت رسمی باشگاه فرهنگی‌ورزشی پدیده خراسان، از هفته هشتم رقابت‌های لیگ امیدهای فوتبال استان، تیم امیدهای پدیده با کسب پیروزی پر گل مقابل صنعت مشهد، یک قدم دیگر به قهرمانی مسابقات نزدیک‌تر شد.
شاگردان رضا صاحبی که در هر هفت بازی گذشته خود در این فصل از رقابت‌ها پیروز بوده‌اند، این بار نیز از همان ابتدای بازی مقابل صنعت، تیم برتر میدان نشان دادند و در نهایت پیروزی ۴-۱ را کسب کردند. داوود حسینی در دقایق ۱۵ و ۱۶ دو بار پشت سرهم دروازه حریف را فرو ریخت اما او تنها کسی نبود که توانایی زدن گل های سریع و پیاپی را داشت و حسین پیل زور نیز در دقایق ۶۱ و ۶۴ همین اتفاق را تکرار کرد. با اینکه امیدهای پدیده دو بازیکن دو گله را در این بازی داشت اما بهترین بازیکن زمین محمد محمدزاده بود که از شروع مسابقه نبض میانه زمین را در دست داشت و با فراهم آوردن سه پاس گل برای هم‌تیمی‌هایش مدافعین حریف را به دردسر انداخته بود.
امیدهای پدیده با کسب این پیروزی با کسب ۲۴امتیاز از ۸ بازی با اختلاف در صدر جدول قرار دارند و در فاصله باقیمانده تا پایان رقابت‌ها، بالاترین شانس را برای کسب عنوان قهرمانی مسابقات و صعود به لیگ کشور دارا هستند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

10 − 2 =