به گزارش سایت‌رسمی باشگاه فرهنگی‌ورزشی پدیده خراسان، رضا مهاجری بعد از شکست تیمش مقابل سپاهان اظهار داشت:متاسفانه شکست بدی خوردیم ولی از همان ابتدا عوامل متعددی باعث شد تا ما ببازیم. در همان ابتدا گردان مصدوم شد و جلالی تمرکز کافی نداشت.البته جلالی گلر خوبی است اما به یکباره بازی کردن او باعث ایجاد شوک در تیم ما شد.

وی ادامه داد:‌ما در نیمه اول بد زمانی گل خوردیم و در بین دو نیمه با بازیکنان تیم صحبت کردیم و می‌خواستیم به بازی برگردیم اما در عرض ۲ دقیقه گل‌های دوم و سوم را هم دریافت کردیم. ما تمرکزمان را در این دقایق از دست داده بودیم. در مورد گل چهارم هم باید بگویم که فکر می‌کنم داور می‌توانست تصمیمات بهتری بگیرد.

وی تاکید کرد:‌نتیجه ۴ بر صفر جای توجیه ندارد و من به تیم داوری تبریک می‌گویم اما در هر صورت در برخی دقایق بعضی تصمیمات می‌توانست بهتر باشد. نکته قابل توجه این است که بعد از اینکه گل چهارم را بازیکنان تیم ما دریافت کردند تلاش بسیار خوبی انجام دادند و زحمت‌شان را کشیدند که این موضوع جای تقدیر دار.

مهاجری ادامه داد: حالا هم تلاش ما این است که با وجود چنین باختی برگردیم و مطمئن هستم می‌توانیم به این مهم دست پیدا کنیم. این بازی به تاریخ پیوسته و ما تلاش می‌کنیم برای بازی بعد نتیجه خوبی بگیریم.

سرمربی پدیده تاکید کرد: ما باید تیم‌مان را جمع کنیم و بازی به بازی جلو برویم البته کسر ۶ امتیاز در سرنوشت و روحیه تیم ما تاثیر زیادی گذاشت و غیبت اکبر ایمانی نیز باعث شد تا ارتباط دفاع و هافبک ما کاملا قطع شود. متاسفانه شیطنت‌هایی در حال صورت گرفته است که در روند حرکتی تیم ما تاثیرگذار است و شاید برخی مسائل به لحاظ فنی تاثیر چندانی نداشته باشد اما روی روند تیم ما اثر منفی خواهد گذاشت. ما چاره‌ای نداریم و باید به شرایط خوب برگردیم و من به شما قول می‌دهم از همین بازی روند تیم را عوض کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

2 × پنج =