به گزارش سایت رسمی باشگاه فرهنگی‌ورزشی پدیده خراسان، محمدرضا مهاجری ضمن گرامیداشت وفات حضرت معصومه (ص) اظهار کرد: مقابل تیم خوشنام سپاهان بازی داریم، فکر می‌کنم بازی سختی برای هر دو تیم باشد و تیمی برنده باشد که از تمرکز بهتری برخوردار باشد.

وی افزود: باید اشتباهات کمتری داشته‌باشیم، جایگاه سپاهان در خور نام این تیم نیست. سپاهان را آنالیز کرده ایم و شناخت خوبی از این تیم داریم.

مهاجری خاطرنشان کرد: مشکلات مختلفی را در چند هفته اخیر تجربه کرده‌ایم، از کسر شش امتیاز تا سایر مسایل اما باشگاه تلاش می‌کند تا این مشکلات را به حداقل برساند. اتفاقاتی که ریشه در سه چهار سال گذشته دارد، اکثر بازیکنانم شرایط را درک کرده‌اند و با جدیت به کار خود ادامه دادند.

سرمربی پدیده تصریح کرد: در چند ماه اخیر حدودا ۳۵۰ هزار دلار از بدهی‌های باشگاه پرداخت شده و فقط طلب ایگور پراهیچ باقی‌مانده است که پرداخت می‌شود.

مهاجری در خصوص بازگشت ۶ امتیاز کسرشده از پدیده گفت: باشگاه مستنداتی در این رابطه داشته و با کمک چند وکیل داخلی و خارجی این مستندات را به فیفا ارائه کرده‌ایم و امیدواریم که ۶ امتیاز کسرشده بازگردد. از شهریورماه سال ۹۵ دیگر فیفا مکاتبه‌ای با باشگاه پدیده نداشته و در همان زمان ۵۰ درصد از بدهی به کنژویچ پرداخت شد. فیفا پیش از کسر امتیاز مهلتی را به باشگاه بدهکار می‌دهد تا برای پرداخت اقدام کند و اگر در این بازه زمانی اقدامات لازمه صورت نگیرد، اقدام به کسر امتیاز می‌کند اما هیچ نامه‌ای از سوی فیفا به ما یا فدراسیون ارسال نشده‌بود.

مهاجری در خصوص محرومان و مصدومان تیمش برای مصاف با سپاهان گفت: خوشبختانه تمام بازیکنانم را در اختیار دارم و هیچ مصدوم و محرومی نداریم. همچنین صادقی و فاضلی نیز به تیم اضافه شده‌اند و از فردا می‌توانند در ترکیب پدیده به میدان بروند.

وی در رابطه با جدایی ایمانی از پدیده گفت: مدیریت پدیده گفته که باشگاه به تعهداتش نسبت به ایمانی عمل کرده و نباید چنین اتفاقی رخ بدهد. مناسفانه از وقتی تیم پدیده بین ۴ ۵ تیم برتر ایران قرار گرفته، این حواشی برای ما به وجود آمد. برخی از باشگاه‌ها متاسفانه شکل حرفه‌ای کار را رعایت نکردند و شروع به ارتباط گرفتن با بازیکنان تحت قرارداد کردند که زیبنده فوتبال حرفه‌ای نیست.

وی افزود: جای تاسف دارد، اطلاع داریم که پیش از پایان نیم‌فصل حتی برخی از باشگاه‌ها از بند قرارداد ایمانی خبر داشته‌اند. اگر اسم همکار روی هم می‌گذاریم باید خیلی از مسایل را رعایت کنیم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

چهارده − 2 =