به گزارش سایت رسمی باشگاه فرهنگی‌ورزشی پدیده خراسان، محمدرضا مهاجری در نشست خبری پس از تساوی تیمش مقابل پیکان اظهار کرد: از ابتدا انتظار روز سختی را داشتم، نوع فوتبال پیکان در کنار شرایط باشگاه پدیده به شکلی بود که می‌دانستیم مشکل خواهیم‌داشت. مدیران باشگاه پدیده تنها هستند، از صبح تا شب می‌دوند. حدودا ۳۰۰ هزار دلار از بدهی‌های خارجی را پرداخت کرده‌اند و هنوز هم در تلاش برای تسویه با باقی طلبکاران هستند.

وی افزود: در این بازی شرایط خاصی داشنیم، سخت است که در مقابل پیکان عقب باشید و بخواهید جبران کنید. نوع بازی پیکان کار را برای حریف سخت می‌کند.

مهاجری تصریح کرد: در این شرایط یک نفر حال ما را نپرسید‌. حتی یک نفر توبیخ‌مان هم نکرد که چرا ۶ امتیاز از شما کم شده‌است؟ از طرفی باید پول بازیکن را باید تامین کنید و از سوی دیگر باید مشکلاتی را که به خاطر پیشینه پدیده وجود دارد تحمل کنیم. پدیده را گوشه رینگ گذاشته‌اند و فشارش می‌دهند.

سرمربی پدیده ضمن تمجید از عملکرد درخشان شهاب گردان گفت: به جز گل زیبای قاضی می‌شد باز هم گل بزنیم. متاسفانه روی صحنه‌های حساس بی دقت عمل کردیم.

وی از داوری مسابقه تمجید کرد و گفت: باشگاه لایحه‌ای داده و امیدوار است که ۶ امتیاز را پس بگیرد. این مجموعه از کادرفنی تا بازیکن باید تکلیفش را با خودش مشخص کند. بازیکنانم تلاش می‌کنند و نشان داده‌اند که پتانسیل کسب سهمیه دارند. اگر تمرکز را به تیم برگردانیم می‌توانیم موفق شویم.

مهاجری گفت: اگر می‌خواهیم به جایگاه گذشته برگردیم باید از این به بعد دیگر این امتیازات را از دست ندهیم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نوزده − یازده =