به گزارش سایت رسمی باشگاه فرهنگی‌ورزشی پدیده خراسان، محمدرضا مهاجری پس از شکست تیمش مقابل گسترش اظهار کرد: فقط می‌توانم بابت این برد به گسترش‌فولاد تبریک بگویم، تمام راه‌های منتهی به گل را رفتیم اما هرچه زدیم به در بسته خوردیم. واکنش خوب حریف، تیر دروازه و حتی پنالتی باعث شدند که نتوانیم از امتیاز میزبانی استفاده کنیم.

وی افزود: فوتبال جریان دارد و باید در آینده بهتر کار‌کنیم. می‌دانستم که شکل کار تیم‌های آقا فیروز به چه شکل هستند، اما متاسفانه غافل شدیم و دروازه‌مان باز شد. گسترش از تک گلش به خوبی حفاظت کرد و امروز روز ما نبود.

مهاجری با اشاره به عدم آشنایی به چمن امام رضا گفت: ما اینجا میزبان هستیم، هر بار می‌خواستیم از فضای پشت و کناری حریف استفاده کنیم به خاطر عدم آشنایی با زمین مسابقه این موقعیت‌ها را از دست می‌دادیم. برای استفاده از چمن امام رضا باید با چمن آن آشنا باشیم. با ثامن آشنا هستیم و مشکلی نداریم اما برای اینجا نیاز داریم که روی آن تمرین کنیم.

سرمربی پدیده گفت: بازیکنانم تلاش کردند اما نشد، داوری هم خوب بود. بحث تعلل گسترشی‌ها برای شروع مجدد فقط تا حدی مطرح بود. داور اجازه داد گسترش بازی را هر موقع که خواست از جریان بیندازد.

مهاجری در خصوص عملکرد جوانانش گفت: سرمان کلاه رفت، بازیکنانم نباید غافلگیر می‌شدند. در هر دو گل یار مقابل آنها فرار کرد و آزادانه به توپ ضربه زد.

سرمربی پدیده گفت: با جذب چند بازیکن تیم خود را تقویت می‌کنیم تا در ادامه رقابت‌ها خوب کار کنیم.

وی در خصوص اعتراض قاسمی‌نژاد پس از تعویض گفت: ماییم که با توجه به شرایط بازی تصمیم می‌گیریم چه کسی بازی کند و چه کسی بازی نکند. اگر اعتراضی بوده قطعا با وی برخورد می‌کنیم. اگر قرار باشد هر کسی به تعویض اعتراض کند باید جمع کنیم و برویم.

مهاجری در رابطه با موقعیت‌های گل تیمش گفت: امروز روز ما نبود، یاد بازی منچستریونایتد و آرسنال افتادم که آرسنال برتر بود و منچستر برنده شد. امروز سه بار تیرک حریف را لرزاندیم. پنالتی هم از دست رفت.

وی در خصوص حضور در نقل و انتقالات گفت: یک سری بازیکن ایرانی مدنظر داریم اما قرارداد دارند، باید صحبت کنیم ببینیم می‌توانیم رضایت باشگاه‌شان را جلب کنیم یا نه؟ از شنبه هم راهی کیش می‌شویم تا اردو را آغاز کنیم. نیم‌فصل دوم کار برای ما سخت‌تر می‌شود، این شکست بدموقعی رقم خورد و نباید این اتفاق می‌افتاد. باید تلاش بیشتری می‌کردیم.

مهاجری‌ گفت: اگر آقافیروز را نمی‌شناختم می‌گفتم که گسترش با جادو برد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

یک × 4 =