به گزارش سایت رسمی باشگاه فرهنگی‌ورزشی پدیده خراسان، محمدرضا مهاجری، سرمربی تیم فوتبال پدیده مشهد، بعد از پیروزی ۲ بر صفر تیمش برابر مشکی پوشان در نشست خبری گفت: توانستیم در یک روز سخت پیروز باشیم. در نیمه نخست خوب نبودیم اما در نهایت دو گل زدیم و گل نخوردیم. این نتیجه خوب بود اما باید بپذیریم که در نیمه نخست باید تمام بازیکنانم را تعویض می‌کردم.

مهاجری با تمجید از عنایتی گفت: توقع چنین بازی خوبی را از مشکی پوشان نداشتم. به مجموعه مشکی‌پوشان و عنایتی تبریک می‌گویم.

سرمربی پدیده با اشاره به عملکرد خوب بازیکنان تعویضی‌اش گفت: زامهران، کمندانی و مهربان عالی بودند، نمی‌خواهم از خودم تعریف کنم بلکه می‌خواهم از انگیزه جوانانم تمجید کنم. امیدوارم آنها سقف آرزوهای‌شان بزرگ باشد و به اتفاقات بزرگی فکر کنند که می‌تواند برای آنها در آینده رخ دهد.

مهاجری درباره حضور نیافتن هواداران در این دیدار گفت: توقع داشتم هوادار بیشتری به ورزشگاه بیاید، نیامدن هوادار، استقلال و پرسپولیس را هم به دردسر می‌اندازد.

او در خصوص عملکرد سعید جلالی گفت: از عملکرد وی بسیار راضیم، او باید قدردان گردان و مربی گلرهای پدیده باشد.

وی در رابطه با صحبت‌های رضا عنایتی مبنی بر اینکه با مهاجری صحبت کرده تا موضوع مربوط به مصطفی احمدی پایان گیرد، گفت: برخی مسایل در حیطه باشگاه است و باید ببینیم باشگاه پدیده در نهایت چه تصمیمی می‌گیرد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

چهار × 1 =