به گزارش سایت رسمی باشگاه فرهنگی‌ورزشی پدیده خراسان، محمدرضا مهاجری سرمربی تیم پدیده در نشست خبری پیش از بازی مقابل مشکی‌پوشان مشهد اظهار کرد: در ابتدا هفته وحدت را که یکی از بهترین مناسبت‌ها در نظام اجتماعی کشور ماست تبریک می‌گویم.

وی در مورد دربی مشهد اضافه کرد:
دربی همیشه یک دیدار مهم محسوب می‌شود و بازی فردا هم حساسیت‌های خاص خودش را دارد. امیدوارم که بازی به تساوی منجر نشود چون یک امتیاز نه برای ما مفید است و نه برای مشکی‌پوشان.

وی افزود: به همین دلیل تمام توان خود را به کار خواهیم گرفت تا سه امتیاز را کسب کنیم. البته چند بازیکن اصلی خود را در اختیار نخواهیم داشت، اما من جوانان بسیار خوبی در تیم دارم که فردا فرصت مناسبی نصیبشان می‌شود تا بار دیگر توانایی خود را نمایش دهند.

مهاجری حریف همشهری تیمش در روز جمعه را لایق حضور در قعر جدول ندانسته و تاکید کرد: شاید با نگاه به جدول همگان شانس پیروزی را به ما بدهند، اما کیفیتی در ترکیب مشکی‌پوشان می‌بینم که نشان می‌دهد به هیچ عنوان لایق حضور در پایین جدول نیست، آن ها بدشانس بودند که در این رتبه قرار دارند.

سرمربی پدیده در خصوص تغییر و تحولات اخیر در باشگاه مشکی‌پوشان و حضور رضا عنایتی به عنوان سرمربی بر روی نیمکت تیم حریف نیز گفت: عنایتی افتخار فوتبال استان ما محسوب می‌شود. فکر می‌کنم همانطور که در دوران بازی موفق بود مربی خوبی نیز باشد و امیدوارم از بعد از بازی مقابل ما در هدایت مشکی‌پوشان و تمام دوران مربیگری خود موفق عمل کند.

مهاجری در مورد شانس پدیده برای ادامه حضور در جمع بالانشینان گفت: شش تیم در بالای جدول کیفیت کسب عنوان قهرمانی را دارند اما تنها بحث کیفیت نیست که می تواند قهرمانی را به ارمغان بیاورد. در نهایت تیمی این عنوان را کسب می‌کند که مشکلات کمتری را نسبت به رقیبانش در طول فصل داشته باشد. ما نگاهمان به کسب سهمیه آسیا است اما همانطور که استقلال خوزستان قهرمانی لیگ را کسب می کند چرا ما نتوانیم؟ البته این به شرطی است که عوامل داخلی و خارجی از مصدومیت بازیکنان تا عوامل دیگر دست به دست هم داده و در طول فصل به بهترین شکل برای ما رقم بخورد تا بتوانیم به هدف های بزرگتر نیز فکر کنیم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

13 − 7 =